Nurofen Express Forte 400 mg 30 kapsułek

od 21,99
do 28,78
Cena jednostkowa od 7,33 do 9,59 zł za 10 szt.
Dostępny w 7 sklepach
Dostawa: Dodaj produkt do koszyka, aby poznać koszt dostawy u poszczególnych sprzedawców.

Opis:

Ibuprofenum, 400 mg

Lek przeciwbólowy, przeciwzapalny, przeciwgorączkowy.

Objawowe leczenie:
- łagodnego i umiarkowanego bólu, np. bólu głowy, bólu miesiączkowego, bólu zęba
- gorączki i bólu związanego z przeziębieniem.

OTC - Lek wydawany bez recepty.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Producent: Reckit Benckiser

Marka: Nurofen

Rejestracja:

OTC - bez recepty

Twój koszyk w najlepszej cenie
Liczba ofert 3
Cena od 200,56zł

Hello!

Twój koszyk jest pusty

Znajdź produkty i zbuduj swój koszyk zakupów. Im więcej potrzebnych Ci produktów dodasz, tym bardziej ekonomiczne będą Twoje zakupy! Załatwisz je szybciej, a my znajdziemy dla Ciebie najtańszy koszyk i najwygodniejsze opcje dostawy.

Przeglądaj produkty

Bądź Smart i zyskuj!

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje i korzyści. Odpowiemy na Twoje pytania i wyjaśnimy jak zrobić szybkie i tanie - mądre zakupy.

Zobacz jak to działa