Ibuprom Sprint Caps 200 mg 24 kapsułek miękkich

od 14,60
do 19,22
Dostępny w 6 sklepach
Dostawa: od 0,00 zł do 15,00 zł

Opis:

Ibuprofenum 200 mg kapsułki miękkie

Lek przeciwbólowy, przeciwzapalny, przeciwgorączkowy

- Bóle głowy
- Bóle zębów
- Bóle mięśniowe
- Bóle okolicy krzyżowej
- Bóle kości i stawów
- Bóle menstruacyjne
- Gorączka

Skład: 1 kapsułka zawiera: ibuprofen 200 mg oraz substancje pomocnicze m.in. sorbitol.
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Producent: USP Zdrowie

Marka: Ibuprom

Rejestracja:

OTC - bez recepty

Powiązane produkty z: Ibuprom Sprint Caps 200 mg 24 kapsułek miękkich

TWÓJ KOSZYK W NAJLEPSZEJ CENIE ZBUDUJ SWÓJ KOSZYK PEŁEN PRODUKTÓW

Hello!

Twój koszyk jest pusty

Znajdź produkty i zbuduj swój koszyk zakupów. Im więcej potrzebnych Ci produktów dodasz, tym bardziej ekonomiczne będą Twoje zakupy! Załatwisz je szybciej, a my znajdziemy dla Ciebie najtańszy koszyk i najwygodniejsze opcje dostawy.

Bądź Smart i zyskuj!

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje i korzyści. Odpowiemy na Twoje pytania i wyjaśnimy jak zrobić szybkie i tanie - mądre zakupy.

zobacz jak zyskać z hellosmart.pl