Ibuprom MAX 400 mg , 24 tabletki

od 13,14
do 16,77
Dostępny w 5 sklepach
Dostawa: od 0,00 zł do 15,00 zł

Opis:

Ibuprofenum 400 mg tabletki drażowane

Lek przeciwbólowy, przeciwzapalny, przeciwgorączkowy

Ostre bóle:
- menstruacyjne
- pooperacyjne
- mięśniowe i kostne
- migrenowe
Bóle:
- głowy
- zębów
- okolicy krzyżowej
- stawów
- nerwobóle
Gorączka

Skład: 1 tabletka zawiera: ibuprofen 400 mg oraz substancje pomocnicze m.in. laktozę i sacharozę.
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Producent:

US Pharmacia Sp. z o.o.

Rejestracja:

OTC - bez recepty

Powiązane produkty z: Ibuprom MAX 400 mg , 24 tabletki

od 9,59 zł
do 11,99 zł
od 4,00 zł
do 4,66 zł
od 19,36 zł
do 30,91 zł

TWÓJ KOSZYK W NAJLEPSZEJ CENIE ZBUDUJ SWÓJ KOSZYK PEŁEN PRODUKTÓW

Hello!

Twój koszyk jest pusty

Znajdź produkty i zbuduj swój koszyk zakupów. Im więcej potrzebnych Ci produktów dodasz, tym bardziej ekonomiczne będą Twoje zakupy! Załatwisz je szybciej, a my znajdziemy dla Ciebie najtańszy koszyk i najwygodniejsze opcje dostawy.

Bądź Smart i zyskuj!

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje i korzyści. Odpowiemy na Twoje pytania i wyjaśnimy jak zrobić szybkie i tanie - mądre zakupy.

zobacz jak zyskać z hellosmart.pl