Dip Rilif żel 50 g

od 11,45
do 17,26
Dostępny w 6 sklepach
Dostawa: Dodaj produkt do koszyka, aby poznać koszt dostawy u poszczególnych sprzedawców.

Opis:

Skład
Substancja czynna: 1 g żelu zawiera 50 mg ibuprofenu i 30 mg mentolu.

Wskazania i działanie
  • Miejscowe leczenie przeciwbólowe i przeciwzapalne
  • Bóle reumatyczne, w tym bóle stawów spowodowane zmianami zapalnymi i zwyrodnieniowymi, bóle pleców, lumbago (postrzał), bóle mięśniowe, bóle w tkance włóknistej, ścięgnach i więzadłach
  • Ból i obrzęk wskutek uszkodzeń powysiłkowych, urazów stawów z naderwaniem więzadeł (skręcenia stawów), kontuzji sportowych.
Deep Relief żel zawiera ibuprofen oraz mentol (1 g żelu zawiera 50 mg ibuprofenu i 30 mg mentolu). Ibuprofen należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Jest lekiem silnie działającym przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Zmniejsza stan zapalny w miejscu zmienionym chorobowo, łagodzi ból i zmniejsza obrzęk. Mentol działa miejscowo znieczulająco. Powoduje również miejscowe przekrwienie tkanek. Ibuprofen po zastosowaniu na skórę osiąga w surowicy stężenie wynoszące ok. 5% wartości osiąganych przy podaniu tej samej dawki doustnie zaś jego stężenie w tkankach chorobowo zmienionych w miejscu zastosowania osiąga poziom leczniczy. Skojarzone działanie obu składników powoduje uśmierzenie bólu bardzo szybko po naniesieniu żelu na skórę i działanie to utrzymuje się przez wiele godzin.

Dawkowanie
Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: Cienką warstwę żelu nałożyć na bolesne miejsce i delikatnie wmasować aż do wchłonięcia preparatu. Powtarzać nie częściej niż 3 razy na dobę zachowując co najmniej 4-godzinną przerwę w stosowaniu. Po użyciu żelu należy zawsze umyć ręce, chyba że są one miejscem zastosowania preparatu.

Przeciwwskazania
Deep Relief nie należy stosować w następujących przypadkach: nadwrażliwości na składniki preparatu, kwas acetylosalicylowy lub inne niesteroidowe leki przeciwzapalne; u osób z astmą u których występowały w przeszłości napady duszności, wysypka, lub innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Producent: Orkla

Rejestracja:

OTC - bez recepty

Powiązane produkty z: Dip Rilif żel 50 g

2 KC, 12 tabletek

2 KC, 12 tabletek

od 9,99 zł
do 14,99 zł
2 KC XTREME, 12 tabletek

2 KC XTREME, 12 tabletek

od 14,17 zł
do 18,99 zł
4 FLEX 30 saszetek + 10 saszetek

4 FLEX 30 saszetek + 10 saszetek

od 59,49 zł
do 79,00 zł
4 lacti Baby krople 5 ml

4 lacti Baby krople 5 ml

od 9,65 zł
do 18,94 zł

KOSZYKOMAT - TWÓJ KOSZYK W NAJLEPSZEJ CENIE
Wybierz koszyk i przejdź do realizacji zamówienia Dodaj produkty do koszyka i wybierz najkorzystniejszą ofertę

Hello!

Twój koszyk jest pusty

Znajdź produkty i zbuduj swój koszyk zakupów. Im więcej potrzebnych Ci produktów dodasz, tym bardziej ekonomiczne będą Twoje zakupy! Załatwisz je szybciej, a my znajdziemy dla Ciebie najtańszy koszyk i najwygodniejsze opcje dostawy.

Bądź Smart i zyskuj!

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje i korzyści. Odpowiemy na Twoje pytania i wyjaśnimy jak zrobić szybkie i tanie - mądre zakupy.

zobacz jak zyskać z hellosmart.pl