Apap Przeziębienie Fast, 10 tabletek

od 16,37
do 20,46
Dostępny w 7 sklepach
Dostawa: od 0,00 zł do 15,00 zł

Opis:

Paracetamolum + Acidum ascorbicum 500 mg + 300 mg, tabletki musujące

Wskazania
- Gorączka
- Ból
- Działa przeciwgorączkowo i przeciwbólowo
- Uzupełnia niedobór witaminy C w infekcjach wirusowych

Skład
1 tabletka musująca zawiera: substancje czynne: paracetamol 500 mg, kwas askorbinowy (witamina C) 300 mg oraz substancje pomocnicze, w tym aspartam (E951), lek zawiera sód - patrz ulotka.
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Producent: USP Zdrowie

Marka: Apap

Rejestracja:

OTC - bez recepty

Powiązane produkty z: Apap Przeziębienie Fast, 10 tabletek

od 21,97 zł
do 25,27 zł

TWÓJ KOSZYK W NAJLEPSZEJ CENIE ZBUDUJ SWÓJ KOSZYK PEŁEN PRODUKTÓW

Hello!

Twój koszyk jest pusty

Znajdź produkty i zbuduj swój koszyk zakupów. Im więcej potrzebnych Ci produktów dodasz, tym bardziej ekonomiczne będą Twoje zakupy! Załatwisz je szybciej, a my znajdziemy dla Ciebie najtańszy koszyk i najwygodniejsze opcje dostawy.

Bądź Smart i zyskuj!

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje i korzyści. Odpowiemy na Twoje pytania i wyjaśnimy jak zrobić szybkie i tanie - mądre zakupy.

zobacz jak zyskać z hellosmart.pl